naprawa telefonów Warszawa

Zbiłeś szybkę w telefonie? Wybierz profesjonalny serwis GSM Warszawa

Upadek z wysokości lub przypadkowe uderzenie ciężkim przedmiotem – to najczęstsze przyczyny zbitej szybki w telefonie. Jeżeli spotkało Cię coś takiego, nie panikuj. Sprawdzony serwis GSM Warszawa pomoże w usunięciu usterki. Co najważniejsze, umiejętnie przeprowadzona naprawa wcale nie musi być droga. Nie oznacza też utraty zapisanych w smartfonie danych. Dowiedz się, na czym polega rzetelna wymiana zbitej szybki.

Zbita szybka w telefonie – co dalej?

Pęknięcie szybki w telefonie może zdarzyć się każdemu. Niekontrolowany upadek z wysokości biurka lub szafki dla większości nowoczesnych smartfonów kończy się bolesnym uszkodzeniem. Co powinieneś zrobić, jeśli zauważysz zbitą szybkę? Zanim odwiedzisz serwis GSM, przyjrzyj się, z jaką usterką masz do czynienia. W grę wchodzą trzy scenariusze.

Możliwe rodzaje uszkodzeń

  1. Ekran reaguje na dotyk – oznacza to, że zepsuciu uległa jedynie szybka, czyli wierzchnia warstwa
  2. Ekran nie reaguje na dotyk, ale obraz się wyświetla – to znaczy, że uszkodzony jest również digitizer
  3. Na ekranie nic się nie wyświetla – czarny scenariusz, w którym zepsuciu uległ cały moduł wyświetlacza

Naprawa telefonów komórkowych w sprawdzonym serwisie

Jeżeli chcesz znów cieszyć się swoim smartfonem i mieć dostęp do zapisanych w nim danych, odwiedź profesjonalny serwis GSM w Warszawie. Samodzielne próby wymiany szybki lub wyświetlacza często kończą się fiaskiem. Amatorzy nie posiadają specjalistycznych narzędzi i wiedzy, którą dysponują fachowcy. Dlatego nie zwlekaj! Jak najszybciej skontaktuj się z serwisantem. Niekiedy możesz wysłać uszkodzone urządzenie pocztą. Na szczęście naprawa telefonów komórkowych nie jest droga. W przypadku większości modeli uszkodzeniu ulega jedynie szybka, można więc pozostawić oryginalny wyświetlacz.

Gdy uszkodzenie jest poważne

Niekiedy zdarza się, że upadek telefonu skutkuje poważniejszymi uszkodzeniami. Jeżeli trzeba wymienić szybkę, digitizer oraz wyświetlacz, cena usługi może wzrosnąć. W przypadku topowych modeli dobry serwis GSM doradzi, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Jeśli jednak zdecydujesz się na naprawę, nie oszczędzaj na częściach zamiennych. Stosowanie wątpliwej jakości podróbek nigdy nie zastąpi oryginalnych podzespołów. Te ostatnie po prostu działają dłużej i zapewniają lepszą jakość obrazu.

Jak zabezpieczyć smartfon przez zbiciem szybki?

To oczywiste, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jeśli jednak już doszło do zdarzenia i sprawdzony serwis GSM naprawił smartfon, zadbaj o bezpieczeństwo wyświetlacza. Do najprostszych i najtańszych sposobów należy naklejenie szkła hartowanego lub chociażby folii ochronnej. Prosty zabieg, który stanowi barierę ochronną przy upadkach z małej wysokości lub przed zarysowaniem ekranu. Dobrym pomysłem jest też solidne etui, które zabezpieczy Twój telefon w każdej sytuacji. 

Pamiętaj – umiejętna naprawa telefonów komórkowych to kwestia, którą warto powierzyć fachowcom. Jeżeli więc szybka w Twoim smartfonie ulegnie uszkodzeniu, jak najszybciej odwiedź renomowany punkt serwisowy.

Leave a Reply